top of page

Ivana Divišová

Tax Specialist

Ivana Divišová - Tax Specialist

Ivana Divisova_s.jpg

Ivana vystudovala fakultu Financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení. Studium úspěšně ukončila s vyznamenáním v roce 2005. Po vysoké škole Ivana nastoupila do daňového oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers. Zde získala zkušenosti z různých daňových oblastí, především DPH, spotřební daně, daně z příjmů právnických a fyzických osob. V průběhu svého působení v PricewaterhouseCoopers složila Ivana zkoušky Daňového poradce u Komory daňových poradců ČR.

 

Od roku 2007 Ivana nejdříve pokračovala ve své daňové kariéře ve společnosti PPF a.s., na pozici daňového a účetního specialisty. Byla zodpovědná za revizi účetnictví, zpracování daňových přiznání a daňového poradenství v rámci skupiny PPF. Následně další pracovní zkušenosti Ivana získala v letech 2013 – 2018 na pozici daňového konzultanta ve společnosti Kaminari s.r.o., která poskytujeme poradenství v rámci budování mezinárodních daňových struktur.  

 

Daňovou a účetní kancelář ECOVIS FACTA posílila Ivana v březnu 2019. V současné době se specializuje na oblast DPH, daně z příjmů právnických a fyzických osob, a to zejména u klientů z pharma sektoru.

 

Ivana ráda sportuje, ve volném čase hraje beach volejbal a běhá.

bottom of page