top of page

Simona Fialová

Partner
CEO

Simona Fialová - Partner, CEO

Simona Fialova 1_s.jpg

Simona absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze v roce 1999 se specializací na podnikové řízení a finanční účetnictví. O dva roky později získala osvědčení Daňový poradce u Komory daňových poradců ČR. V letech 2010 až 2012 studovala na TC Business School a v říjnu 2012 obhájila titul MBA.

 

Než v roce  2005 založila společnost FACTA, pracovala jako daňový poradce u společnosti PricewaterhouseCoopers, kde na pozici manažer daňových auditů měla odpovědnost za compliance projekty především automotive a pharma klientů.

 

Simona má bohaté zkušenosti s daňovými optimalizacemi a zastupováním klientů při daňových kontrolách, s fúzemi a akvizicemi, s přednáškovou činností a dále s řízením podnikových procesů, které získala na pozici finančního ředitele strategické marketingové agentury a také u svých vlastních klientů. Dnes řídí účetní a daňovou kancelář ECOVIS FACTA a je odpovědná za management.

 

Simona se zabývá i neziskovou činností. Od roku 2012 je předsedkyní dozorčí rady Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových, kde se významně podílí na kontrolní činnosti Nadace.     

           

Simona miluje pohyb, a když se zrovna nevěnuje svým dvěma dorůstajícím klukům a manželovi, relaxuje v hot roomu na Bikram yoga.

bottom of page